درباره ما

با توجه به نیاز موجود برای جدایی از بازار سنتی کشاورزی و راهکارهای مبتنی بر دانش به روز ، فناوری اطلاعات و بازاریابی تعاملی و افزایش سرمایه گذاری شرکتهای مختلف در این ارتباط ، شرکت نهاده راز خرم را با پشتوانه ی حضوری چند ساله در بازار نهاده های کشاورزی ، تاسیس کردیم تا بتواند در راستای کمک به سازمانهای نیازمند این مقوله قدمی هرچند کوچک را برداشته باشد .
در این راستا تجربیات چند سال اخیرمان و تمام توان و قدرت خود را صرف پیشرفت و ترقی خود نموده ایم .
ماموریت ما ، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری ها و روشهای به روز در صنعت کشاورزی و همچنین توانمند کردن مشتریان در استفاده و به کارگیری آنها در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان میباشد .
صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن اصول کار ما را تشکیل می دهد و آرزوی ما مرتفع شدن پرچم سازمانهای همکار ما در رفیعترین قله های موفقیت است .
امید است صنعت کشاورزی ایران را آنچنان که باید ، پیشرفته و پر رونق ببینیم.

مهندس سروش ملک خرمی

مدیر عامل شرکت نهاده راز خرم

09171021218


سروش ملک خرمی کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی، به پشتوانه ده سال سابقه فعال در حوزه پخش و فروش نهاده های کشاورزی در سال 1398 شرکت نهاده راز خرم را با هدف حضور متکی بر مباحث علمی و به روز در حوزه کشاورزی و جذب نیروهای جوان و متخصص تاسیس نمود.

مهندس مهدی لطفعلی پور

مدیر فروش

09108862010


مهندس مهدی لطفعلی پور با پنج سال سابقه فعال در زمینه پخش و توزیع نهاده های کشاورزی در حال حاضر مدیر فروش شرکت نهاده راز خرم می باشد. جهت اطلاع از شرایط همکاری و امور قراردادها می توانید با مهندس لطفعلی پور در ارتباط باشید.

مهندس سمیرا حق شناس

کارشناس فروش و تولید محتوا

09108682010


سمیرا حق شناس فارغ التحصیل رشته کارشناسی گیاه پزشکی از دانشگاه سراسری خلیج فارس بوشهر در بخش فروش و تولید محتوای مجموعه نهاده راز خرم فعال می باشد. جهت مشاوره فروش و پیگیری مراحل ثبت سفارش با مهندس حق شناس در ارتباط باشید.

مهندس مجتبی بامشاد

کارشناس فنی

09108832010


مهندس مجتبی بامشاد فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز از سال 92 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه کارشناسی گیاه پزشکی، مشاوره و ارائه برنامه کودی و سمی گلخانه ها، باغ ها و مزارع آغاز کرده است. شما می توانید در زمینه مشاوره فنی با مهندس بامشاد در ارتباط باشید.

خانم نسیمی

کارشناس فنی


فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری واحد شیراز از سال 92 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه حسابداری شروع کرده است.

طوبی صلاحی

کارشناس حسابداری


طوبی صلاحی فارغ التحصیل از رشته حسابداری با 5 سال سابقه فعالیت در بخش های مالی و اداری، حسابدار شرکت نهاده راز خرم می باشد.

English